Eşya Depolama - Kentsel Dönüşüm Eşya Depolama

Depolama (3)İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolama, basitçe bireysel ve kurumsal müşteriler için malların depolanmasıdır. Bazen genel depolama alanı olarak da adlandırılan depolama sistemleri, gelecekte diğer şirketlere veya tüketicilere dağıtılmak üzere malları alan geçici bir depolama yeridir. Eşya depolama, deponun kendisi, malların taşınması için bir yükleme iskelesi ve bitmiş ürünlerin depolanması için güvenli bir kapalı depolama alanı olmak üzere üç ana unsuru içerir.

KENTSEL DÖNÜŞÜM EŞYA DEPOLAMA

Firmamız İstanbul içerisinde ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen bireysel tüm müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Özellikle ev eşyası depolamak isteyen tüm müşterilerimiz bizlerden ekonomik fiyatlar ile hizmet alabilirler. Son günlerde evleri kentsel dönüşüme giren ev sahipleri eşyalı evlerde oturmaktadırlar. Mevcut evlerindeki eşyaları ise geçici olarak eşya depolama alanlarımızda muhafaza ederek yeni evlerinde kullanmak istemektedirler. Kentsel dönüşüm ile evleri yıkılan ev sahiplerinin eşyalarını asansörlü nakliyat aracımız ile nakliye hizmeti vererek depolamakta müşterimiz için anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Depolarımız genellikle zemini, duvarı, çatısı ve tavanı olan bir yapı parçasını içeren bir yapıdır. Kurumsal müşterilerimiz yüklü stok durumlarında geçici depolama yeri talep ettiklerinde ya da sezon dışı ürünler gibi daha az kullanılması gereken ürünlerin uygun şartlarda depolama ihtiyaçlarını gidermek için eşya depolama hizmetini sunuyoruz. Bazı durumlarda, depolar, malların üretildiği ve dağıtılmaya hazır olana kadar depolanacağı bir yer olacak şekilde tasarlanmıştır.

Depo Alanlarının Faydaları

Depolar, depolama alanları olarak da adlandırılabilir. Eşyaların taşınması ve depolanmasında esneklik ve verimlilik sağlaması depolama için önemlidir. Esneklik ihtiyacı, bir gönderinin ne zaman ulaşacağını tam olarak tahmin etmenin her zaman mümkün olmayabileceği gerçeğini ifade eder. Bu, müşteriler tarafından sipariş edilen malların varışında gecikmelere neden olabilir. Tüm gecikmelerin önüne geçebilmek için müşterimiz ile yaptığımız anlaşmalar ile müşteri haklarını koruma altına alır ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile eşya depolama hizmetini sunarız.

Depo tesisleri, Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) tarafından belirlenenler gibi belirli standartlara uyacak şekilde düzenlenmiştir. Bu, malların depo ortamında verimli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını kolaylaştırır. Kamyonlar ve diğer araçlar, depolama dolapları ve depolama mobilyaları gibi depo ekipmanları ve ilgili ekipmanlar, nakliye oranlarına ve gereksinimlerine göre düzenlenir. Göndermeden önce ürünlerin sevkini sağlamak için hazırlama alanları mevcuttur. Bu alanlar, paketlenen mallara kolay erişim sağlamak için paket açma alanından ayrılmıştır.

Konteyner, palet gibi yükleme ve boşaltma yapılması gereken mallar raflara yerleştirilir. Tabaklar ve küçük kutular gibi hacimli olmayan veya yalnızca küçük parçaları olan ürünler, mevcut depolama alanında esnekliği artırmak için yatay olarak istiflenir. Transit olan mallar da arabalarda tutulur. Malların depolanmasına ek olarak, hali hazırda sevk edilmiş mallar için bir teslim noktası olarak hizmet etmek üzere tasarlanmış depolama binaları da bulunmaktadır. Bu tür depolama, değeri yüksek ancak kırılgan olan malların depolanması için idealdir.

Malların depolanmasının depoyu kiralayan müşterilerimiz için fayda sağlayabileceği çeşitli yollar vardır. Yoğun sezonlarda talep edilmeyen, boyutları veya şekilleri nedeniyle nakliyesi zor olan malların depolanmasını içerir. Diğer bir fayda ise, toplama ve paketleme arasında fazladan seyahat süresinin önlenmesi ve malları daha hızlı işleme yeteneği dahil olmak üzere gelişmiş lojistiktir, bu da müşterilerimiz için daha hızlı varış sürelerine olanak tanır. Malların uygun şekilde depolanması, nakliye ve dağıtımda ortaya çıkan maliyetleri azaltarak daha büyük bir yatırım getirisi sağlayacaktır.

İstanbul eşya depolama fiyatları

Firmamız eşya depolama hizmetinde en rekabetçi fiyatları sunar. Depo fiyatları, depolama alanının metrekaresine göre belirlenir ve genellikle standart depoların sunduğu fiyatlardan daha düşüktür. Depo fiyatlarındaki antrepo alanları geniş bir ürün yelpazesi sunar, bu nedenle eşya depolama hizmetini alırken tam olarak aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Depo Kiralama - Depo fiyatlarına, altyapı hizmetleri ve her bir kalem için amortisman dahil olmak üzere tahmini işletme ve aydınlatma maliyetleri dahildir. Depo kiralama fiyatları, gerçek metrekare miktarına bağlı olarak değişir, yani depo fiyatları büyüklük ve envantere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Depo kiralamaları ayrıca hırsızlık teminatı gibi ek mevduatları ve sigorta kapsamını da kapsar.

İstanbul parça eşya depolama

Parça depolama sistemleri, ürün siparişlerini doldurmak için gereken yedek parçalar, aletler, ekipman ve hatta öğeler için mükemmeldir. Bu öğeler sık sık kullanıldığından, işin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlayan hızlı erişimden emin olmak için organize bir çözümde saklanmaları önemlidir. İşletmenizde veya evinizde bol miktarda envanter varsa, o zaman Parça depolama sisteminin faydaları aşikar hale gelir, ancak sınırlı kaynaklara sahip küçük bir şirketseniz, o zaman o kadar şanslı değilsiniz. Değerli envanterinizi ve malzemelerinizi güvende tutmak için uygun parça depolama seçeneklerini kullanmanız önemlidir.

Mallarınızı saklamanın harika bir yolu, sürgülü çekmeceli saklama dolapları kurmaktır. Bu dolaplar, tüm parçalarınızı ve aksesuarlarınızı güvenli ve verimli bir şekilde saklamanıza yardımcı olabilir. Aletlerinizi ve parçalarınızı tek bir yerde tutarak birçok modern işletme ve ofiste yaygın olan dağınıklık sorununu önleyeceksiniz. Ayrıca ekstra dikey alan sağlayarak çalışanlarınız veya personeliniz için daha verimli iş istasyonları oluşturacaksınız. Dikey depolama ile ofisinizin dağınık ve düzensiz görünmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü eşyalarınız düzenli bir şekilde muhafaza edilecek ve saklanacaktır.

Farklı ebatlarda bulunan saklama kutularımız ile ister ev eşyanız isterseniz iş yerinizdeki eşyalar korunaklı kutularda kiralama süresi boyunca güven içerisinde saklanırlar. Ayrıca kırılmaya olağan ürünler özel olarak paketlenerek bu saklama kutularında muhafaza edilirler. Böylece en küçük parça eşyanızdan en büyük parça eşyanıza kadar güvenli depolama alanlarımızda tüm parça eşyalarınız saklanmaktadır.

Başlıca eşya depolama hizmeti sunduğumuz ilçeler ve semtler şunlardır:

Kadıköy Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama

Çekmeköy Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sultanbeyli Eşya Depolama

Şile Eşya Depolama

Tuzla Eşya Depolama

Ümraniye Eşya Depolama

Üsküdar Eşya Depolama

Bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabileceğiniz gibi 444 39 72 nolu çağrı merkezimizi arayarak da ulaşabilirsiniz.

Eşya Taşıma Dolaplarımız

Eşya Taşıma Dolabı

Müşterilerimizin eşyalarını özel saklama dolaplarında muhafaza ederek nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını özenle koruyor, teslim aldığımız gibi nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari

Eşya Taşıma Dolabı

kayaoglu-esya-tasima-dolaplari-3