Eşya Depolama

Kayaoğulları Eşya Depolama, kurulduğu günden bu yana işini en iyi şekilde benimseyen ve iş disiplini ile tanınan bir firmadır. Eşya depolama alanında aranılan güvenin İstanbul’daki açık adresi olmayı başarmıştır.

Eşya depolama firması olarak İstanbul genelinde müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile verdiğimiz bir güven var. Bu güveni bir bütün halinde işimizi benimsememize ve müşterinin güvenini kendimize en kıymetli not alışımıza borçluyuz. Burada önemli olan ticari kazancın yanında müşteri ile firmamız arasında oluşan kalıcı bağdır. Sunduğumuz ev eşyası depolama ya da kiralık depo hizmetleri ile eşyalarınızın bize emanet olduğunu unutmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Depolama (3)

Eşya depolama hizmeti kapsamında; şeffaf bir çalışma prensibi sunuyoruz. Müşterilerimize alacakları hizmet hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Müşterilerimiz eşyalarını kiralık depoya bıraktığı andan itibaren eşyaların nasıl saklandığını, hangi şekilde korunduğunu, korunması için nasıl önlemler alındığını detaylı şekilde bilir. Dilerse depolara ilave eşya da ekleyebilir. İstenilen ölçüde depolarımız ile dilediğiniz kadar eşyanızı saklamanız da mümkün. Uzun süreli olarak seyahat eden müşterilerimizin uzun süre kira ödemesi yapmasına gerek kalmadan ekonomik şekilde eşyalarının saklanmasını sağlamaktayız.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Kayaoğulları Depolama olarak sadece ev eşyası depolama değil kurumsal eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Kurumsal firmaların yeni alan arayışları için hijyenik ve uzun ömürlü depolarla çözüm oluşturmaktayız. Kıymetli eşyaların, kasaların, arşivlerin, kullanılmayan ofis mobilyalarının, dönemsel iş araç gereçlerinin saklanmasında profesyonel çözümler sunmaktayız. Özellikle ofis değişikliği yapamayacağı için arşiv sıkıntısı çeken bürolar için iş hacmini genişletecek bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama firmaları içerisinde özellikle depolarımızın boyutları ile her alanda çok rahat hizmet sunacak hizmet kapasitesine sahibiz. Nakliye araç filomuz, güvenlik sistemleri ve görevlilerimiz, eşya deposu havalandırma sistemlerimiz ile 4*4’lük kaliteli hizmet sunmaktayız. Eşya depolama sigortası ile İstanbul’da en güvenilir hizmetin açık adresi olarak müşterilerimizin eşyalarını her türlü aksiliğe karşılık koruma altına alıyoruz. Eşya depolama firması olarak amacımız İstanbul genelinde eşyasını güvenle saklamak isteyen herkesi aynı samimiyette yardımcı olmaktır. Kaliteli, profesyonel ve A kalite hizmet için ilk günkü hedeflerimizin üzerine her gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyoruz.

Eşya depolama hizmeti baştan sona planlı programlı bir süreci kapsar. Eskiyen ancak atılmak istenmeyen, yeni alınan ancak saklama yeri olmayan ve saklanması gereken eşyaların muhafazası oldukça kıymetli bir hizmettir.

Depolama

Ev eşyası depolama firması olarak eşyalarınızın güvenilir şekilde saklanmasını sağlıyoruz. Amacımız bize emanet edilen tüm eşyaların bize emanet olduğu bilinci ile 100 tam puanlık hizmet vermektir. Bu kapsamda eşya depolarımız ile sunduğumuz hizmet dikkate alındığında İstanbul’un en iyi eşya depolama firmaları arasında en çok ilgi gören firmalar başında gelmekteyiz.

Eşya depolarımızın tamamında hijyen kuralları eksiksiz uygulanmaktadır. Havadar kiralık eşya depolama alanı içinde 7/24 güvenlik sistemimiz sayesinde aklınız eşyalarınızda kalmayacak. Çünkü biz sizin yerinize eşyalarınıza en iyi şekilde koruma sağlayacağız.

Ev eşyası depolama ihtiyaçlarınızda mutlaka bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eşya depolama sözleşmesi ve depolama sigortası ile sunduğumuz şeffaf hizmetten siz de memnun kalacaksınız. Bizimle tanışmadan eşyalarınızı kimseye emanet etmeyiniz! Gelin depolarımızı yerinde görün ve gönül rahatlığı ile dilediğiniz süre eşya depolama hizmetinden faydalanın.

Sizleri 5 Dk İçerisinde Arayarak Nakliyat Teklifimizi Sunabiliriz.