Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı özel bilgi ve özel bir taşımacılık hizmeti gerektiren taşıma kollarından bir tanesidir. Banka şubelerinin sayısal olarak artmasıyla birlikte kimi zaman bankalarda yer değiştirmeler meydana gelebilmektedir. Banka taşıması sorumluluk gerektiren bir nakliye türüdür. Bu sebeple bankaların sunduğu hizmetler ve parasal konularda faaliyet göstermelerinden dolayı banka taşıma işlemlerinin dikkatli bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir.

Kayaoğulları Nakliyat banka taşımacılığı ile ilgili taşımacılık hizmetlerini de yürütmektedir. Bu konuda kaliteli ve belirli kriterlere sahip olan firmamız etkin olarak banka taşıma işlemlerini yürütmektedir. Bu konuda uzman personellerimiz ile gerçekleştirilen banka taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilir ve banka taşıma işlemlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Banka Taşıma İşlemleri Nasıl Yürütülür?

Bank taşıma işlemleri için öncelikle bir fizibilite çalışması yapılır. Banka ofisi incelenir ve incelemenin sonucunda bir etüt çalışması yapılır. Ayrıca Kayaoğulları Nakliyat banka taşımacılığı olarak taşıma günü bankanın taşıma personelleriyle değil direk firmamıza ait yetkililerle görüşmesi sağlanıp nakliye süreci başlatılır. Banka taşıma hizmetleri şu şekilde yürütülür.

*Firmamız banka taşıma işlemlerine başlamadan önce eşya miktarı ve ağırlığı saptanır.

*Yapılan bu fizibilite sonucunda bir taşıma programı oluşturulur.

*Taşınacak eşyaların yeni adresteki yerleri belirlenir.

*Taşınacak mobilya ve eşyaların hasar görmesini engellemek için firmamız özel ambalajlama yapar.

*Elektronik eşyalar ayrı paketlenir.

*Montaj gerektiren eşyalar firmamız personelleri tarafından yapılır.

*Taşıma günü oluşabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanır. Herhangi bir hasar neticesinde banka sigorta yetkilileri ile irtibata geçerek zararlarını tazmin eder.

Banka Taşınma İşlemleri Yürütülürken Hangi Yollar İzlenir?

Banka taşımacılığı profesyonellik gerektirir. Bu sebeple banka taşımacılığı işlemlerini Kayaoğulları Nakliyat olarak uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Sorunsuz bir banka taşıma işleminin gerçekleştirilebilmesi için işinde uzman ve tecrübeli personeller aracılığıyla güvenli bir taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Birçok banka ve banka şubesini taşıma işlemlerini yürüten firmamızın banka taşınırken izlediği bazı yollar bulunmaktadır.

Banka taşınırken öncelikle banka ATM’ lerinin taşınma işlemleri tamamlanır.

Banka taşıma işlemlerinde bilgisayarlar özel olarak paketlenir ve elektronik ürünlerin zarar görmesi engellenir.

Banka memurlarının kullandıkları masa ve sandalyeler özel ambalajlarla paketlenir ve zarar görmemesi için köşelerini koruyucu malzemelerden faydalanılır.

Bankanın önemli araç ve gereçlerinden olan para kasaları ile para sayma makineleri yine özel ambalajlarla paketlenir.

Bankada kullanılan dolaplar, eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenmelidir.

Taşıma işlemi gerçekleştirilecek eşyaların büyüklüğüne ve genişliğine göre birkaç araçla nakliye hizmeti yürütülebilir.

​Banka Taşımacılığında Uygun Fiyatlarla Hizmet Sunulmaktadır

Banka taşımacılığı işlemleri özel bir emek, özveri ve dikkat gerektiren işlemler bütünüdür. Kayaoğulları Nakliyat banka taşıma işlemlerinde deneyimli olduğu için kullandığı personeller ve banka taşıma süreci programlı bir şekilde yürütülür. Nakliyat araçlarımızın her biri firmamıza aittir. Araçlarımız mobilya kaplama ile üstün korumalı bir nakliye işlemi sağlamakla birlikte, araçlarımız aynı zamanda kapalı kasa nakliye araçlarıdır. Banka taşımacılığı fiyatları belirlenirken kullanılan araçlar, personel sayısı, ambalajlama gibi faktörler göz önüne alınır ve makul fiyatlarla taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Sizleri 5 Dk İçerisinde Arayarak Nakliyat Teklifimizi Sunabiliriz.