Şehirler Arası Nakliyat

ŞEHİRLERARASI TAŞIMA | ŞEHİRLERARASI NAKLİYE

Bir ilden diğer bir ile taşınıyorsanız düzenli bir planlama yapılmasına ihtiyaç vardır. Bu büyük organizasyon için taşınma planınızı yapmalı sorumlulukları belirlemelisiniz. Yolculuk süreçleri zihinsel ve ruhsal yorgunluklara neden olur. Taşınma sürecini, sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağınız bir zaman dilimi haline getirmemek için yapmanız gereken ilk şey bir ” taşınma planı ” oluşturmaktır.

Taşınma planınızı hazırlarken kuşkusuz en çok dikkat etmeniz gereken husus, aradığınız özelliklerde bir şehirlerarası nakliye firması bulabilmektir. Peki, nakliye firması seçerken ne gibi özelliklere dikkat edilmelidir?

Öncelikle evden eve nakliyat firmasının daha önceki müşteri yorumlarına göz atın. Memnuniyetleri kadar şikayetlerin de yer aldığı geri dönüşler size seçeceğiniz firma hakkında gerçekçi bilgiler verecektir. Bunun için en sağlıklı kanal sosyal medya yorumlarıdır.

Seçtiğiniz şehirler arası nakliyat ile yüz yüze bir görüşme talep edin, telefonda nakliye fiyatı hakkında net rakamlar veren firmalardan uzak durun.

Net bir fiyat verebilmek için nakliye firmasından bir görevlinin gelip eşyalarınızı görmesi gerekir. Taşıyacakları eşyaları görmek isteyecek bir nakliye firması işini ciddiye alan bir firmadır.
Şehir içi taşınmalarda taşındığınız evinize , şehirlerarası eşya taşıma ise taşınacağınız eve yakın bir nakliye firması ile görüşün. Bu taşınmanın maliyetini de düşürecektir. Kayaoğulları nakliyat büyüyen organizasyon yapısı ile İstanbul'un her ilçesinde sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca Ege bölgesi ve Gebze Bölgesinde şubeleri bulunmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Seçtiğiniz firma ile bir taşınma sözleşmesi imzalayın, özel durumlarınız varsa bunları maddeler halinde sözleşmeye ekleyin, taşınma sözleşmesine taşıma yapacak aracın plakasını yazdırın ve firma yetkilisine sözleşmeyi imzalatın. Şehirlerarası taşınmalarda, eşya teslim tarihini de sözleşmeye eklemeniz gerekir.
Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Daha sonra hoş olmayan sürprizler yaşamamak için bütün detayları ilk etapta konuşmak çok daha sağlıklı bir tutum olacaktır.
Anlaştığınız şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları kendi bünyesinde, marangoz, elektrikçi gibi personeli olup olmadığını hangi durumlarda bu hizmetleri verebileceklerini öğrenin. Kayaoğulları nakliyat olarak taşınma planınızda tarafımıza düşen sorumlulukları uzman personelimiz ile yerine getiririz.

Nakliye firmasına ait bütün iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun. Sonuçta tüm eşyanızı bu firmaya emanet edeceksiniz güven vermeyen firmalardan uzak durun. Şehirlerarası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir.

Şehirlerarası nakliye yaparken size önem veriyoruz. Şubemiz şehirlerarası evden eve nakliyat istanbul bölgesindedir.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları hesaplama işlemini yaparken birçok fiyat belirleyeci unsur bulunmaktadır. Kamyon nakliye km fiyatı 2021 şehirler arası fiyat listemizi son derece titizlikle hazırladık. Ücretlerin değişiklik gösterdiği durumlar mevcuttur. Bunlar ise; kat durumu (asansör kurulup kurulmayacağı veya bina içi asansör durumu) ve uzaklık durumudur. Kamyonet nakliye ücretleri araştırması yaparken bu durumları göz önüne almanız gerekmektedir. Nakliye hesaplamaları hizmet durumuna göre de değişmektedir. Tır nakliye km fiyatları da buna örnektir. Evden eve nakliyat fiyatı alırken yukarıda belirtilen özellikler yok sayılmamalıdır.

Aradığınız özelliklerde evden eve nakliyat firmasını bulduğunuz takdirde, işin büyük bir kısmını halletmiş olacaksınız. Taşınmanın uzun ve zahmetli bir eylem olduğunu fakat bu sürecin biteceğini unutmayın. Şehirler arası uygun nakliyat ücretleri için Kayaoğulları Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu makalemizde Şehirler Arası Nakliyat İstanbul alanında size taşımacılık ile ilgili kafanızdaki sorulara ışık tutacak tavsiyelerde bulanacağız aradığınız tüm cevapları veriyoruz.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler ?

İyi bir nakliyat firması olmak için kalite , güvenirlilik ve uzman personel olması yeterlidir. Kayaoğulları Nakliyat olarak kendimizden bahsetmek gerekirse;

Bu işi 10 yılı aşkın yapıyoruz her iş gibi ilk önce çırak sonra kalfa sonra usta olduk
Sizin güvenliğiniz için ekibimizde yabancı personele yer verilmemektedir.
Kaliteli bir firma olduğumuzu iddia etmiyoruz zaten öyle olduğumuzu taşınma esnasında göreceksiniz .

Kurumsal Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile şehirler arası nakliyat için tüm koşulları size sunuyoruz. Evim en iyi şehirler arası nakliyat hizmeti ile yapılsın diyorsanız bizi arayın ve size uygun şartlar ve koşullar ile iyi bir sonu olan taşınma süreci sunalım.

Şehirler Arası Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır?

Adı üstünde şehirler arası kelimesi duyunca bir ilden başka bir ile evden eve nakliyat hizmeti gözünüzün önüne geliyordur. Yanına nakliyat kelimesi gelince bir hizmet kolu oluşur. Biz buna şehirler arası nakliyat hizmeti diyoruz.

Şehir içi ile şehirler arası hizmetini bir birinden ayırt etmek lazım. Uzaktan belki aynı gözükebilir ama arasında çok fark var. Küçük bir örnekle bile anlaşılıyor eşyalarınızı toplayan arkadaşlarla yeni eve yerleştiren aynı olmuyor.

Genelikle bizim buna çözümümüz usta elamanın araç üstünde seyahat edip tekrar eşyaları kurmasıdır. Şehirlerarası nakliye ücretlerine dikkat ediniz! Sahte firmalara paranızı kaptırmayınız! Şehirlerarası ev taşıma fiyatlarında evin oda sayısına göre şekillenmesi gerekmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Şehirler arası nakliyat hizmeti çok aşamalı bir süreçtir kısaca açıklamak gerekirse bir ilden başka bir ile güvenli hasarsız ve zamanında taşınmadan geçer.

Eşyalarınızın ilk önce sigortası yapılır (kaza durumunda geçerli)
Ekibimiz belirlediğimiz gün ve saate gelir genelde 1 saat erken gelip kahvaltı yapılır
Eşyalarınızın hasar görmesini en aza indirmek için ilk önce streç sonra hava laylonlu patpat ile sarılır
Sökülmesi gereken eşyalarınız sökülür(dolaplar, avizeler gibi)
Toplanması gereken ufak tefek eşyalar toplanır koliler içine güzelce yerleştirilir ve kolilere hangi odaya ait oldukları yazılır
Eşyalarınızın toplanması bittikten sonra özenle araçlarımıza yerleştirilir
Belirlediğimiz gün ve saatte gelip eşyalarınızın boşaltması yapılır

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?

Şehirler arası ev taşıma fiyatları aslında bir bakıma kur gibi bir yükselir bir iner biz buna yaz kış sezonu diyoruz. Bir bakıma yazları tayin dönemlerinde polis, asker, doktor, öğretmen ve tüm kamu personellerinin özellikle şehirler arası – nakliyat fiyatları veya ile doğrudan orantılı etkisi vardır.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyat ?

Fiyat konusunda anlaşacağınızı firma ile pazarlık yapın ama yapacağınız pazarlık fiyat farkına sebep olması ki kalite çizgisinin altına düşmesin alacağınız hizmette eksiklikler olmasın doğru orantıda tekliflerde bulunun.

Şehirler arası nakliyat yasakmı ?

Şehirler arası nakliyat yasak mı diye bir çok telefon alıyoruz ama yük taşımacılığı iç işleri bakanlığı genelgesinde serbesttir. Bunun akabinde taşınmak isterseniz bizimle yaptığınız sözleşmeyi ilgili yerlere ulaştırarak izninizi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Depolama nedir ?

Şehirler arası eşya depolama iller arası bir eşyanın alındığı yer ile gittiği yerdeki durumu eğer depolama ile ilgili durumda ise buna iller arası depolama denir.

Şimdilik İstanbul eşya depolama hizmeti verdiğimiz için eğer ihtiyaç olursa irtibata geçebilirsiniz. Tayin olduğunuzda fazla eşyanızı depolama yapabiliriz.

Tayin dönemi gittiğiniz yere eşyalarım hassas veya yıpranmasın diyorsanız en uygunu depolama yaptırmanız.

Daha detaylı bilgi istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ya da talep formumuzu doldurabilirsiniz. Kamu personeli %15 indirimlidir.

Şehirler Arası İstanbul Nakliyat Şirketlerinde Müşteri Memnuniyeti

İstanbul Tüm Türkiye’nin ticaretinin kalbi demek her halde doğru diyebiliriz. Ortalama 15 ile 20 milyon nüfusa sahip olması ve kamu personellerinin tayinlerini özellikle bu bölgelere istemesi yaşam koşulları etki etmiyor değil.

Bu durumda şehirler arası nakliyat İstanbul kelimesi bize çok taşınmanın ve tayin olan kamu personellerinin dönemsel taşınma ihtiyaçlarını bize hizmet için yol göstermekte bazen öyle dönemler oluyor ki araç ve personel yetiştirmekte zorlanıyoruz. İstanbul gibi bir şehirde nakliye firması ararken sabırla ve özenle firma seçmek gerekir.

Anlamsal farklılıklar gösteren şehirler arası evden eve nakliyecilik akımı sizi zor durumda bırakabilir. Hatta ve hatta eşyalarınız evinize kırık dökük bir şekilde, özrü bile dilenmeden kapınızın önüne konabilir.

Hiç bir ebeveyn ve hiç bir birey evinin kötü taşınması ve ailesinin stres ve sıkıntı içinde olmasını istemez. Kayaoğulları Nakliyat ile bu süreci sorunsuz bir şekile çözüyoruz.

Bu konuda ciddi adımlar atmadan araştırmadan sormadan ucuz nakliyecilik akımına kapılırsanız başınız gerçekten hiç ağrımadığı kadar ağrıyacaktır.

Sonrasında ise hiç bir şey olmamış gibi sizinle açık açık telefonda ” Az para veriyosuuuun? Bir de konuşuyorsun öyle mi? ” diye serzenişte bulunursa ne diyeceksiniz? Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyosanız, kurumsal şirketler ile taşının. İstanbul şehirlerarası nakliyat kurumsal. Şehirlerarası eşya taşıma fiyatları için firmamızdan fiyat talep edebilirsiniz.


İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetiniz kaç günde içinde yapılıyor?

Şehirler arası nakliyat hizmetini 3 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda özel hizmet olarak iller arası nakliye hizmetini 500 km altında ise aynı gün teslim ediyoruz.

Şehirler arası için kaç gün önceden randevu almak gerekiyor?

Şehirler arası nakliye için en az 5 gün önceden aramanız gerekir. Eşyaların iyi ve organize şekilde taşınması için arada 3 iş günü olması daha sağlıklı bir süreç oluşmasını sağlamaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Öncelikle km hesabı eşyaların ne kadar ve oda oda sayısı taşıma yapılacak daire kat sayısı hesap edilerek en uygun fiyat listesi çıkacaktır . Detaylı bir şehirler arası nakliyat fiyatları listesi için tıklayın.

Mobilya için marangoz ve ekipleriniz profesyonel mi?

Marangoz ustamız mobilyalarınızı söküp yeni evinizde aynı şekilde kurmaktadır. Ayrıca elemanlarımız yıllardır bizimle çalışmaktadır ve eşyaların sarılması ve dikkatli şekilde taşınması konusunda özverili bir hizmet vermektedirler.

Sizleri 5 Dk İçerisinde Arayarak Nakliyat Teklifimizi Sunabiliriz.