İstanbul Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Nakliyat

Kayaoğulları Nakliyat İstanbul merkez ofisi anadolu yakasında yer almaktadır. Tüm Türkiye nakliyat hizmetlerini yerine getirmektedir. İstanbul'un avrupa yakası ve anadolu yakasının tamamında taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamız İstanbul END Evden Eve Nakliyeciler Derneğinin üyesi olup taşımacılık ile ilgili her türlü resmi belgeye sahiptir. Belgelerimiz menüsünden de bunları inceleyebilirsiniz.

kayaogullari-nakliyat

İstanbul Ofis Taşıma

Kayaoğulları Nakliyat, İstanbul Ofis taşıma hizmetini uzman personeli ile yerine getirmektedir. Ofis taşıma hizmeti ile birlikte depolama hizmetini de yerine getiren firmamız yeni işletmenizin hazır olmadığı durumlarda depo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Ofis taşıma hizmetimiz mevcut ve yeni ofis alanlarının konumu, taşınacak eşyalar hakkında bilgi edinme süreciyle başlamaktadır. Uzman personelimiz taşıma konumuna gelerek tüm ürünlerinizi demonte etmekte, elektronik ürünlerinizi zarar görmeyecek şekilde kutulara koyarak gerekli özveriyle ofis taşıma hizmetini yerine getirmektedir.

ofis-tasima

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul konumu itibariyle neredeyse her ilçesinde toplu konut yapımına müsait bir şehirdir. Toplu konutlarda yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için asansörlü nakliyat hizmetini de sunmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınız çok daha hızlı taşınmakta ve zarar görme riski olmadan taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Nakliyat Fiyatları

İstanbul Nakliyat Fiyatları talep eden müşterilerimiz için net bir fiyat vermemiz imkansızdır. Taşıma ücretini ortaya çıkartan belirli koşullar bulunmaktadır. Bunlar taşıma yapılacak yerin konumu, taşınacak eşyaların durumu, taşınacak eşyaların miktarı gibi başlıca nedenlerden dolayı istanbul nakliyat fiyatlarını belirlemede ön koşuldur.

İstanbul Sigortalı Nakliyat

Firmamız taşıma sırasında müşterilerimizin eşyalarınına gerekli özeni göstermekte; gerek toplama gerek nakliye sırasında profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır. Bunun dışında araç içerisinde seyir halindeyken başımıza gelebilecek bir trafik kazası v.b. nedenler ile taşıdığımız eşyalar sigorta altına alınmaktadır. Böylece en ufak bir risk dahi olsa zarar gören eşyalar sigorta kapsamındadır. Müşterilerimize sağladığımız bu hizmet ile tercihlerine bağlı olarak müşterilerimi faydalanmaktadır.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Kayaoğulları Nakliyat, geçmiş kuşaktan aldığı nakliyat taşımacılık görevini nesilden nesile taşıyarak tüm Türkiye'ye profesyonel hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz hangi şehirden olursa olsun yalnız bırakılmamakta geniş araç filomuz sayesinde tüm şehirler arası taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Şehirler arası nakliyat uzmanlık isteyen bir hizmettir. Şehiriçi taşımacılığa göre birçok riski de beraberinde getirir. Firmamız kurumsal yapısı ve END Evden Eve Nakliyeciler Derneğine üye kuruluş olması itibariyle tüm taşıma faaliyetlerimiz kayıt altındadır.

kayaogullari-nakliyat-1

İstanbul Kurumsal Nakliyat

Firmamız kurumsal nakliyat süreçlerinde uzman personeli ile müşterilerine destek sağlamaktadır. Kurumsal müşterilerimiz için belirlediğimiz proje yöneticimiz müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek kendileri için en verimli taşıma yöntemini ve planını sağlamaktadır. Böylece istenen zamanda taşıma faaliyetleri kusursuz olarak yerine getirilmekte böylece müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

İstanbul Nakliyat Ücretleri

İstanbul'da Nakliye Ücretlerini öğrenmek isteyen müşterilerimiz bir telefon ile bizlere ulaşarak verecekleri detay bilgiler eşliğinde nakliye ücretini öğrenebilirler. Yılların vermiş olduğu deneyim bizlere bu süreçte doğru fiyatlandırma verme yetisini de sağlamıştır. Kayaoğulları Nakliyat ile nakliye süreci başladığında süpriz ücretler ile karşılaşmazsınız.

İstanbul Depolama

Müşterilerimizin yıllar içerisinde değişen ihtiyaçlarına bağlı olarak her zaman taşıma bir evden veya bir iş yerinden diğerine olacak şekilde gerçekleşmeyebilir. Farklı nedenlerden dolayı yeni taşıma yapılacak yer hazır olmayabilir. Ya da müşterilerimiz kısmi süreyle yurtdışına çıkarak yeni evlerine taşınmamış olabilirler. Birçok nedene bağlı olarak müşterilerimizin eşyalarını depolama hizmetimiz ile koruma altına alarak istedikleri zaman parça veya tamamı olacak şekilde eşya transferlerini de gerçekleştiriyoruz.

Depo yerlerimiz olumsuz hava şartlarına karşı etkilenmeyecek şekilde koruma altında olup fiziki güvenlik tedbirleriyle de müşterilerimizin emanetleri koruma altındadır.

Depolama (3)

Sizleri 5 Dk İçerisinde Arayarak Nakliyat Teklifimizi Sunabiliriz.